Wymiana akumulatorów i sprzedaż

Wymiana akumulatorów jest czasem niezbędna z racji istotnej funkcji, którą pełni ten element w naszym pojeździe. Akumulatory odpowiedzialne są za gromadzenie w samochodzie energii, która następnie wykorzystywana jest do jego uruchomienia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w momencie uruchomienia pojazdu, silnik pobiera najwięcej energii.

Wszystkie dostępne na rynku akumulatory (także te, które znajdują się w ofercie naszej firmy) określane są przez dwa parametry: pojemność (Ah), a także wartość prądu rozruchowego (A). W przypadku wymiany akumulatorów, należy przestrzegać zaleceń producenta co do typu baterii w pojeździe. Zgłaszając się do P’mix Moto Punkt, macie pewność, że każdy nasz mechanik dopasuje akumulator do Waszego pojazdu.

Wymiana akumulatorów

Jako grupa fachowców, którzy od lat pracują przy wymianie akumulatorów, zalecamy wykonywanie tego działania co 4 lata. Szczególnie istotne jest to w przypadku osób, których pojazdy wyposażone są w silnik diesla. Pobierają one bowiem zdecydowanie więcej prądu podczas uruchamiania, a także, idąc tym tropem, znacznie szybciej się zużywają