P’MIX MOTO PUNKT – naprawa samochodów marki FORD

Celem działalności P’MIX MOTO PUNKT jest profesjonalna i kompleksowa obsługa samochodów. Aby sprostać temu zadaniu, w jednym miejscu prowadzimy sklep z auto częściami oraz serwis samochodowy.
Nasz serwis samochodowy powstał w 1993 roku, od tego czasu cały czas rozszerzamy naszą wiedzę dotycząca branży motoryzacyjnej. Podstawą naszych sukcesów jest zespół zgranych i doświadczonych specjalistów, który szybko i sprawnie zajmie się naprawą różnego typu usterek. Nasza praca jest także naszą pasją!

Auto serwis Forda

Od początku działalności naszą specjalnością jest naprawa samochodów marki FORD. Należymy do klubu oficjalnych partnerów Forda, co zapewnia nam stały dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dysponujemy m.in. elementami układu elektrycznego (akumulatory, rozruszniki), kierowniczego (przekładnie, pompy wspomagania), hamulcowego (klocki, tarcze) czy napędowego (sprzęgła, przeguby). Prowadząc niezależny serwis Forda, posiadamy także profesjonalną dokumentację techniczną i oryginalne urządzenia diagnostyczne Ford IDS.

Części samochodowe innych marek

Z czasem w naszej ofercie sprzedażowej pojawiły się auto części innych marek, takich jak: OPEL, BMW, VW, AUDI, Skoda, Seat, BMW. Naprawą aut tych producentów zajmujemy się od 11 lat, korzystając ze specjalistycznej dokumentacji technicznej. Posiadamy sprawdzone urządzenia diagnostyczne, w tym Bosch KTS czy Gutmann mega macs, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować pełną obsługę serwisową.
Świadczymy też usługi w zakresie naprawy samochodów innych marek, w tym Fiata, Volvo, Mercedes, Renault, Peugeot, Citroen oraz samochodów marek azjatyckich takich jak Mazda, Nissan, Honda, KIA i Toyota. Do naszego warsztatu zapraszamy właścicieli aut każdej marki!

Serwis samochodowy – lokalizacja

Serwis znajduje się w Tychach, a z naszych usług korzystają też klienci z innych okolicznych miejscowości Mikołowa, Łazisk, Katowic i wielu innych!