Wymiana akumulatorów i sprzedaż

Wymiana akumulatorów jest czasem niezbędna z racji istotnej funkcji, którą pełni ten element w naszym pojeździe. Akumulatory odpowiedzialne są za gromadzenie w samochodzie energii, która następnie wykorzystywana jest do jego uruchomienia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w momencie uruchomienia pojazdu, silnik pobiera najwięcej energii.

Wszystkie dostępne na rynku akumulatory (także te, które znajdują się w ofercie naszej firmy) określane są przez dwa parametry: pojemność (Ah), a także wartość prądu rozruchowego (A). W przypadku wymiany akumulatorów, należy przestrzegać zaleceń producenta co do typu baterii w pojeździe. Zgłaszając się do P’mix Moto Punkt, macie pewność, że każdy nasz mechanik dopasuje akumulator do Waszego pojazdu.

Wymiana akumulatorów w Tychach i Mikołowie

Jako grupa fachowców, którzy od lat pracują przy wymianie akumulatorów, zalecamy wykonywanie tego działania co 4 lata. Szczególnie istotne jest to w przypadku osób, których pojazdy wyposażone są w silnik diesla. Pobierają one bowiem zdecydowanie więcej prądu podczas uruchamiania, a także, idąc tym tropem, znacznie szybciej się zużywają

Dodatkowe usługi

Naprawa układu zawieszenia i geometria kół

Wymiana opon i przechowywalnia

Serwis klimatyzacji