Serwis klimatyzacji

Jeżeli chcemy zadbać o nasz samochód, regularny serwis klimatyzacji jest konieczny. Układ ten jest nieodłączną częścią każdego auta. O jego istocie jednak najczęściej przekonujemy się w sytuacji, kiedy klimatyzacja nie działa tak, jak powinna. Jeżeli czujemy, że mamy do czynienia ze słabym chłodzeniem, nieprzyjemnymi zapachami lub słabym nadmuchem wentylatorów, to są to sygnały niesprawnie działającego układu. Warto w tym momencie poszukać sprawdzonego punktu, w którym Wasz pojazd przejdzie profesjonalny serwis klimatyzacji. Jednym z takich miejsc jest Pmix Moto Punkt.

Grono specjalistów

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na usługi naszej firmy, macie pewność, że serwis klimatyzacji przeprowadzą specjaliści, dysponujący sprzętem najnowszej generacji. Zgodnie z zaleceniami ekspertów, serwis klimatyzacji samochodowej warto przeprowadzać co najmniej raz do roku, a najlepiej, gdy kontrolujemy ją co pół roku. Jest to najczęściej gwarant bezawaryjnego działania układu przez cały czas. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty, a także do zaufania naszej kadrze. Mieliśmy okazję pracować nad różnymi przypadkami i widzimy, jak zdobyte doświadczenie procentuje z każdym kolejnym zleconym zadaniem.

Istota serwisu klimatyzacji

Nieprawidłowo działająca klimatyzacja może mieć bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo naszej jazdy. Uczucie znużenia czy też jakakolwiek reakcja alergiczna jest sygnałem, że należy sprawdzić układ w naszym pojeździe.

Zachęcamy Państwa również do sprawdzenia oferty akumulatorów i innych części, które dostępne są w prowadzonym przez nas sklepie. Jesteśmy przekonani, że rozbudowany asortyment spotka się z Waszym zainteresowaniem.

Dodatkowe usługi w Tychach i Mikołowie

Naprawa układu zawieszenia i geometria kół

Wymiana opon i przechowywalnia