Naprawa układu zawieszenia i geometria kół

Samochód raz na jakiś czas wymaga spojrzenia mechanika W P’mix Moto Punkt znajdziecie Państwo specjalistów, przed którymi pojazdy nie mają żadnych tajemnic. W zakresie oferowanych usług mieszczą się takie zadania jak naprawa układu zawieszenia czy geometria kół, a także naprawa układu kierowniczego. Czasem auto psuje się z powodu wyeksploatowania poszczególnych elementów. Dzięki posiadanym częściom samochodowym, będziemy w stanie coś na to zaradzić.

Naprawa zawieszenia w Tychach i Mikołowie

Zawieszenie w naszych pojazdach odpowiedzialne jest przede wszystkim za poprawne prowadzenie kół, a także komfortową jazdę. To właśnie od sprawności tego układu zależy, czy drgania przenoszone z nawierzchni będą odpowiednio tłumione. Zawieszenie odpowiada za bezpieczeństwo, którym nazywamy odpowiednią przyczepność pojazdu do podłoża. Dlatego właśnie tak ważne jest, by regularnie sprawdzać stan techniczny i przeprowadzać naprawę układu zawieszenia. Nasza firma zajmie się tym zadaniem.

Naprawa układu kierowniczego

Pod względem istoty dla samochodu, odpowiednio funkcjonujący układ kierowniczy jest nie mniej ważny niż sprawny układ zawieszenia. Nawet najmniejszy problem z tym pierwszym może oznaczać zagrożenie nie tyle dla komfortu, co bezpieczeństwa jazdy. W obliczu takiego ryzyka, szybsze zużywanie się np. opon czy łożysk kół to najmniejszy problem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a także skorzystania z możliwości, jakie daje połączenie wiedzy i doświadczenia naszych mechaników.

Geometria kół

Geometrię kół można określić jako zadanie, które zagwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale również spokojne prowadzenie po najtrudniejszych drogach, oraz prawidłowe zużycie opon. Możecie liczyć, że w kompleksowy sposób zajmiemy się całym Waszym pojazdem, zarówno poszczególnymi układami, jak i geometrią kół. Jak poznać, że jest ona potrzebna? Przyjęło się, że są dwa główne jej objawy – ściąganie auta na bok, a także opóźniona reakcja samochodu na ruchy kierownicą. Nietrudno sobie wyobrazić, jakie przełożenie może to mieć w na sytuacje drogowe.

Dodatkowe usługi

Wymiana akumulatorów i sprzedaż

Wymiana opon i przechowywalnia

Serwis klimatyzacji