Wymiana opon i przechowywalnia

Wymiana opon to jeden z obowiązków kierowcy, który zapewnia mu bezpieczną jazdę przez cały rok. Dla wielu osób problematyczna jest zwłaszcza zmiana opon na zimowe. Kiedy to zrobić? Najlepiej zdecydować się na ten ruch w sytuacji, gdy temperatura powietrza spada poniżej 7⁰C w ciągu dnia. Według wyliczeń ekspertów, właśnie w takich warunkach możemy oczekiwać, że nocą zejdzie ona poniżej 0. Wtedy także zazwyczaj występują pierwsze opady śniegu oraz przymrozki.

Wiele osób może powiedzieć, że dobrym rozwiązaniem będą opony całoroczne, które nie wymagają przeprowadzania wymiany opon. Owszem, takie rozwiązanie można przemyśleć, ale tylko w sytuacji, kiedy będziecie Państwo używać pojazdów do niewielkich przebiegów głównie w terenie miejskim. W innym przypadku, jeśli wiecie, że podróż będzie się odbywać w wymagających zimowych warunkach, dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie ryzykować.

Kompleksowa opieka

Macie Państwo pewność, że zgłaszając się do nas, powierzacie swój pojazd, a tym samym bezpieczeństwo jazdy, w ręce osób, które znają się na wykonywanych zadaniach. Dobierzemy opony idealne do Waszych samochodów, a także warunków, w jakich przychodzi Wam jeździć. Co ważne, to nie koniec naszych możliwości. Ich uzupełnieniem jest przechowywalnia opon.

Przechowywalnia opon w Tychach i Mikołowie

Oferujemy Państwu usługę przechowywania opon, dostosowaną do Waszych potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z warunków, w jakich należy przechowywać wszystkie opony, by opóźnić proces ich starzenia. W pomieszczeniu wyznaczonym przez P’mix Moto Punkt chronione są przed światłem (w szczególności przed działaniem promieni słonecznych, a także tym światłem sztucznym, który charakteryzuje się dużą zawartością promieni UV. Nie narazimy również opon na działanie wilgoci oraz zbyt wysokich temperatur. Przechowywalnię opon prowadzimy już od dłuższego czasu, gwarantując klientom odpowiednie warunki dla ich własności.

Dodatkowe usługi

Naprawa układu zawieszenia i geometria kół

Serwis klimatyzacji

Wymiana akumulatorów i sprzedaż